تبلیغات
00000 - منشور اخلاقی ایده پردازان پیشرو شریف
با آفرینش و پردازش ایده ها به دنبال راهکار های درست و سازگار زیستن هستیم...
با ما تماس بگیرید 09198285792 -- 2233102

.:. برخی مشتریان و حامیان .:.

.:. دسترسی ها .:.

----------------------------------------------- ----------------------------------------------- ----------------------------------------------- ----------------------------------------------- -----------------------------------------------

::ورودی سامانه پیامک
::ورودی سرویس وبگاه
::ورودی جی میل
::ورودی یاهو میل

.:. آمار بازدیدکنندگان سایت .:.

کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
آخرین بازدید :

آخرین بروز رسانی :

......::محل تبلیغات و درج آگهی::.....


 • منشور اخلاقی ایده پردازان پیشرو شریف


  ۞ پرسنل شرکت ایده پردازان پیشرو شریف با ایمان به اراده خالق هستی و درجهت استفاده بهینه از منابع ، تلاش برای زندگی سازگار به ارائه خدمات و محصولات فناوری اطلاعات و ارتباطات  به مشتریان می پردازند و جلب رضایت آنان را سرلوحه امورخود می‏دانند.

  ۞
  پرسنل شرکت ایده پردازان پیشرو شریف بر این باورند كه مشتریان سرمایه های واقعی شرکت هستند .

  ۞
  پرسنل شرکت ایده پردازان پیشرو شریف با رعایت نظم ، آراستگی ، وقت شناسی و مسئولیت پذیری آماده پذیرش  همگان در شرکت و یا حضور در محل مشتری (  بویژه نمایندگان ) می باشند.

  ۞ 
  پرسنل شرکت ایده پردازان پیشرو شریف بر این باورند كه عزت ، احترام و تكریم مشتریان ، از مهمترین مسئولیتهای آنان است و سعی خواهند نمود تا شخصیت وجایگاه مشتریان در فرآیند ارتباطات متقابل محفوظ باشد.

  ۞
  پرسنل شرکت ایده پردازان پیشرو شریف انجام امور و سفارشات محول شده را در كوتاه ترین زمان ممكن ضروری دانسته و كوشش خواهند نمود از اتلاف وقت آنان در طی فرآینده انجام سفارش جلوگیری نمایند.

  ۞ 
  پرسنل شرکت ایده پردازان پیشرو شریف مصمم هستند خدمات خود را با كیفیت مطلوب و به شیوه‏ای مناسب  در اختیار مشتریان قرار دهند و همواره در صیانت و حفظ اطلاعات مشتری بکوشند..

  ۞
  پرسنل  شرکت ایده پردازان پیشرو شریف وظیفه دارند تا در حوزه كاری خود هرگونه اطلاعات مورد نیاز مشتریان را به سرعت و با توجه به مقررات برای آنان فراهم آورند.

  ۞ 
  پرسنل شرکت ایده پردازان پیشرو شریف بر این باورند كه مبنای ارزیابی فعالیت های آنان نظرات و میزان رضایت مشتریان طرف قرار داد است.

  ۞
  پرسنل
  شرکت ایده پردازان پیشرو شریف دریافت هرگونه انتقاد نظر یا پیشنهاد از سوی مشتریان را ارج نهاده و از آن به عنوان زمینه ساز رشد و ارتقاء شرکت استقبال می كنند. 
 • کد نمایش افراد آنلاین